XPRIMER 3.0 – odnieś sukces z jego nowymi możliwościami

17 Luty 2017

xprimer-3-0---odnies-sukces-z-jego-nowymi-mozliwosciami

Współcześnie coraz większe znaczenie zyskują wyspecjalizowane systemy wspierające kompleksowe zarządzanie firmą.

XPRIMER w Dr. Schumacher - najlepsi stawiają wyłącznie na sprawdzone rozwiązania

28 Listopad 2016

xprimer-w-dr--schumacher---najlepsi-stawiaja-wylacznie-na-sprawdzone-rozwiazania

Dr. Schumacher jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów chusteczek nawilżanych na świecie. Jego produkty wykorzystywane są w kosmetyce, pielęgnacji, dezynfekcji oraz gospodarstwach domowych. Firma produkuje rocznie ponad 100 milionów paczek.

ICHEM uwalnia potencjał swojego zespołu z XPRIMER

03 Sierpień 2016

ichem-uwalnia-potencjal-swojego-zespolu-z-xprimer

XPRIMER już wkrótce będzie wspierał zarządzanie kapitałem ludzkim w firmie ICHEM. Dlaczego zarząd firmy zdecydował się właśnie na to rozwiązanie? W szczególności ze względu na ciągły rozwoju systemu przez naszych specjalistów, a tym samym pewność, że jest on zawsze idealnie dopasowany do bieżących trendów i panujących warunków rynkowych. Nie bez znaczenia była również łatwość integracji XPRIMER z wykorzystywanym w firmie systemem kadrowo-płacowym.

Solidne fundamenty w Sinevia dzięki XPRIMER®

25 Lipiec 2016

solidne-fundamenty-w-sinevia-dzieki-xprimer--

Sinevia wkrótce dołączy do grona użytkowników platformy XPRIMER. Niezmiernie nam miło, że firma zdecydowała się na wykorzystanie aż 4 jej modułów – CRM, ECM, HRM i HCM.

Nowy początek AIB z XPRIMER

19 Lipiec 2016

nowy-poczatek-aib-z-xprimer

Wsparcie procesu sprzedaży, organizacja kontaktów z klientami oraz raportowanie działań przedstawicieli handlowych to jedne z najistotniejszych czynników decydujących o sukcesie firm produkcyjnych.

Orzeł Biały rozwija skrzydła z XPRIMER®

07 Lipiec 2016

orzel-bialy-rozwija-skrzydla-z-xprimer--

Składową sukcesu są ludzie. To właśnie efektywność ich działań i pracy przekłada się na budowanie wysokiej konkurencyjności na rynku. Jednak, żeby skutecznie wykorzystać ich potencjał warto wspomagać się zaawansowanymi narzędziami.

Konstrukcja, która ma znaczenie – XPRIMER® w firme Abra

23 Czerwiec 2016

konstrukcja-ktora-ma-znaczenie---xprimer---w-firme-abra

Stały rozwój, podążanie za najnowocześniejszymi technologiami, a przede wszystkim wdrażanie ich w życie pozwala na stałe zwiększanie konkurencyjności na rynku.

Multi-zmiany w Multikinie

13 Czerwiec 2016

multi-zmiany-w-multikinie

Multikino od samego początku swojej działalności utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich kin. Jest to możliwe dzięki dbałości o stały rozwój oraz wprowadzaniu innowacyjnych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Jednym z najnowszych jest decyzja o wdrożeniu systemu XPRIMER®, który ma za zadanie w sposób całościowy wspomóc proces zarządzania personelem.

Indywidualne wymagania, globalne efekty

25 Maj 2016

indywidualne-wymagania-globalne-efekty

Niezmiernie miło poinformować nam, że nasz wieloletni Klient Ceva Logistics Automotive Poland postanowił kolejny raz unowocześnić procesy w swojej firmie właśnie z nami.

Global Colors Polska nabiera kolorów z XPRIMER®

17 Maj 2016

global-colors-polska-nabiera-kolorow-z-xprimer--

Global Colors Polska podjął decyzję o udoskonaleniu procesów związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim i wyborze do tego celu platformy XPRIMER®. Był on podyktowany możliwością bardzo dokładnej personalizacji systemu i szerokim spektrum jego możliwości.

Poprzednia
1 2 3 4 5 ... 35
Następna