03 Sierpień 2016

ICHEM uwalnia potencjał swojego zespołu z XPRIMER

ICHEM uwalnia potencjał swojego zespołu z XPRIMER

XPRIMER® już wkrótce będzie wspierał zarządzanie kapitałem ludzkim w firmie ICHEM. Dlaczego zarząd firmy zdecydował się właśnie na to rozwiązanie? W szczególności ze względu na ciągły rozwoju systemu przez naszych specjalistów, a tym samym pewność, że jest on zawsze idealnie dopasowany do bieżących trendów i panujących warunków rynkowych. Nie bez znaczenia była również łatwość integracji XPRIMER® z wykorzystywanym w firmie systemem kadrowo-płacowym. 

Platforma XPRIMER umożliwi firmie ICHEM:

  • Zwiększenie szybkości tworzenia planów pracy oraz automatyczne uwzględnianie wielu zmiennych podczas układania harmonogramów (różnych systemów rozliczeniowych, wymiarów etatu, zaplanowanych urlopów, dostępności pracowników, zgodności z kodeksami oraz regulaminami wewnętrznymi).
  • Ograniczenie liczby błędów podczas układania harmonogramów, między innymi dzięki blokowaniu planów niezgodnych z kodeksem pracy oraz regulaminami wewnętrznymi.
  • Wyeliminowanie ryzyka braku odpowiedniego pracownika w konkretnym dniu dzięki weryfikacji stworzonego planu z zaplanowaną wcześniej obsadą (wymaganą liczbą pracowników, ich kwalifikacjami i obejmowanym stanowiskiem).
  • Ograniczenie liczby nadgodzin dzięki bieżącej ewidencji czasu pracy oraz konieczności zawnioskowania o pracę przekraczającą standardowy wymiar czasu.
  • Weryfikację potencjału pracowników dzięki wprowadzeniu systemu ocen pracowniczych i możliwość porównywania ich na przestrzeni lat.
  • Poprawa procesu zarządzania szkoleniami dzięki możliwości tworzenia ich rocznego planu, śledzenia jego realizacji oraz oceny skuteczności poszczególnych szkoleń.
  • Oszczędność czasu oraz eliminacja błędów dzięki automatyzacji procesu rozliczania delegacji.
  • Udoskonalenie i przyspieszenie komunikacji wewnętrznej

ICHEM jest producentem suplementów diety oraz żywności zróżnicowanej. W obrębie firmy funkcjonuje również ośrodek badawczo-produkcyjny, umożliwiający ICHEM prowadzenie własnych projektów i wprowadzanie na rynek autorskich preparatów. Dbałość o ciągłe doskonalenie procesów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych umożliwia firmie nieustanne umacnianie swojej pozycji. Ważnym elementem, wpływającym na konkurencyjność ICHEM jest wykwalifikowana kadra. Obecnie tworzy ją 110 osób. Firma nie ogranicza się do działalności w Polsce, współpracuje z Niemcami, Wielką Brytanią, Francją, Litwą, Łotwą, Czechami, Danią.

Tagi

xprimer