23 Czerwiec 2016

Konstrukcja, która ma znaczenie – XPRIMER® w firme Abra

Konstrukcja, która ma znaczenie – XPRIMER® w firme Abra

Stały rozwój, podążanie za najnowocześniejszymi technologiami, a przede wszystkim wdrażanie ich w życie pozwala na stałe zwiększanie konkurencyjności na rynku.

Z tymi założeniami zgadza się firma Abra, która zdecydowała się na kontynuowanie z nami współpracy i uruchomienie platformy XPRIMER® w zakresie zarządzaniem kapitałem ludzkim. 

Wprowadzony dzięki niej portal pracowniczy umożliwi zwiększenie efektywności działań wewnętrznych oraz łatwiejszy kontakt z pracownikami. Funkcjonalność XPRIMER® przyspieszy również proces tworzenia harmonogramów oraz poprawi ich jakość dzięki bieżącej kontroli z kodeksem pracy oraz regulaminami wewnętrznymi. Synchronizacja z systemem ERP umożliwi automatyzację wielu procesów, a tym samym eliminację pomyłek występujących podczas ręcznego wprowadzania danych.

Firma Abra jest jedną z największych sieci meblowych w Polsce, swoje sklepy posiada aż w 93 miastach. Abra jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. Lauru Konsumenta, Diamentu „Forbesa” czy Superbrands. Silną pozycję na polskim rynku zapewnia jej wysoka jakość świadczonych usług, dostosowywanie się do panujących trendów i podążanie za najnowocześniejszymi technologiami wspierającymi jej rozwój.  

Tagi

xprimer