SIMPLE Sp. z o.o. jest firmą projektującą i wdrażającą specjalistyczne, dedykowane rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie.

Na przestrzeni ponad dwudziestu lat naszej działalności (od maja 1991 roku) ewoluowaliśmy z firmy specjalizującej się we wdrożeniach oprogramowania autorstwa SIMPLE SA - producenta systemu SIMPLE.ERP, jednej z pierwszych firm informatycznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych - do roli Centrum Kompetencyjnego dostarczającego rozszerzenia funkcjonalne, a następnie producenta autorskich rozwiązań BPM/CRM, HCM, BI czy APS, które choć ściśle zintegrowane z SIMPLE.ERP, mogą pracować w pełni autonomicznie, lub w integracji z oprogramowaniem niezależnych dostawców.
Założone, najpierw dla potrzeb własnych, zadaniowe zespoły programistyczne rozwinęły się w kierunku realizacji oprogramowania na zamówienie, indywidualnych, dedykowanych rozwiązań informatycznych.
Unikalna wiedza zatrudnianych przez nas inżynierów systemowych pozwala nam wspierać technicznie organizacje posiadające wymagania wyższe niż standardowe, niezależnie od tego, czy wykorzystują one oprogramowanie naszego autorstwa, czy też niezależnych dostawców.

Nasze usługi świadczymy z Centrali w Dąbrowie Górniczej i oddziale w Krakowie oraz przy współpracy z naszymi Partnerami na terenie całego kraju, posiadającymi swoje oddziały m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, Wrocławiu, Opolu, Rzeszowie.

Zintegrowane Systemy Wspomagające Zarządzanie

Nasze kompetencje obejmują potwierdzone licznymi referencjami wdrożenia systemów:

  • ERP, realizowane w oparciu o innowacyjny system SIMPLE.ERP autorstwa SIMPLE SA;
  • APS i MES, powstałe w wyniku międzynarodowej kooperacji w ramach projektu Enterprise Europe Network;
  • BPM i CRM, realizowane w oparciu o własne produkty wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi i relacjami z klientami;
  • HRM i HCM, platformy rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie kapitałem ludzkim począwszy od rozwiązań kadrowo-płacowych (SIMPLE.ERP-Personel), poprzez innowacyjny, internetowy system wspierający zarządzanie zasobami ludzkimi XPRIMER.HRM i HCM, umożliwiającym optymalizację zatrudnienia z zastosowaniem mechanizmów równoważnego czasu pracy, aż po wsparcie rekrutacji, ocenę okresową czy zarządzanie relacjami z pracownikami;
  • XPRIMER.BI czyli internetowego portalu Business Inteligence, wyróżniającego się na tle konkurencyjnych rozwiązań doskonałym stosunkiem jakości do ceny;

 

Oprogramowanie Dedykowane

Oferujemy usługi tworzenia dedykowanego oprogramowania z wykorzystaniem zróżnicowanej palety narzędzi programistycznych, zarówno dla platformy Microsoft Windows, Windows Mobile i bazy danych Microsoft SQL, jak i dla środowiska Open Source, opartego o Linux i PostgreSQL.

Usługi Integratorskie i Doradcze

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze, związane z doborem sprzętu, konfiguracją środowiska informatycznego, a także usługi integracyjne oraz realizujemy dostawy sprzętu i oprogramowania wiodących światowych marek. Nasze kompetencje potwierdzają najwyższy poziom uprzywilejowania w relacjach partnerskich z Microsoft - Gold Certified Partner, oraz unikalny tytuł DELL Direct Partner. Z IBM i Lenovo łączy nas wieloletnia współpraca.

Świadczymy profesjonalne usługi szkoleniowe, w szczególności w zakresie oprogramowania z naszej oferty, zarówno produkcji Microsoft, jak i systemów naszego autorstwa.

Najwyższe Standardy Jakości

Nasi konsultanci posiadają udokumentowane kwalifikacje w zakresie systemów zarządzania oraz bogate doświadczenie w ich projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu.
Zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość produktów i usług kierując się standardami normy ISO 9001:2000.


Akademia Profesjonalistów

Ponieważ nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym klientom, zdecydowaliśmy się uruchomić dla nich inicjatywę Akademii Profesjonalistów. W ramach otwartych seminariów, szkoleń, warsztatów i konferencji dzielimy się z naszymi klientami zgromadzoną wiedzą, a w szczególności pokazujemy jak, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych podnosić konkurencyjność.

Wspieramy Polską Naukę

Wspieramy aktywnie Polską Naukę. Fakt, że w oprogramowanie naszego autorstwa wyposażono wiele pracowni komputerowych uczelni wyższych jest potwierdzeniem, że nasze rozwiązania są zgodne z najnowszymi trendami. Współpraca z kadrą naukową uczelni wyższych jest zawsze źródłem inspiracji. Nasi pracownicy dzielą się zgromadzoną wiedzą ze studentami, aktywnie wspierając zajęcia dydaktyczne. Nasza dotychczasowa współpraca obejmuje tak znamienite uczelnie jak Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnikę Łódzką, Politechnikę Śląską, Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej czy Uniwersytet Śląski.

Nagrody i Wyróżnienia Gospodarcze

Nasza Spółka została wielokrotnie wyróżniona w prestiżowych konkursach i rankingach. SIMPLE Sp. z o.o. została już pięciokrotnie uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu w roku 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012. Zostaliśmy także wyróżnieni tytułem Geparda Biznesu. W 2009 roku SIMPLE Sp. z o.o. zostało wyróżnione przez organizatora konkursu innowacyjnego - GAPP S.A. - udziałem w spotkaniach Future Match Enterprise Europe Network, które miały miejsce podczas międzynarodowych targów CeBIT 2009 w Hanowerze. W 2010 roku zostaliśmy zaliczeni przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w poczet 50 najbardziej innowacyjnych podmiotów MSP polskiej gospodarki. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało nam dofinansowanie na prace rozwojowe. Oprogramowanie z naszej oferty zostało wyróżnione Paszportem do Eksportu.

Nasze osiągnięcia mają potwierdzenie u ponad 6500 użytkowników wdrożonego przez nas oprogramowania na przestrzeni ponad 20 lat działalności.

Witaj w Dobrym Gronie Naszych Klientów

Simple Sp. z o. o jest dostawcą zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie dla:
UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY, APATOR MINIG, ARMAK, BARWA, Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED, INSTYTUT ELEKTRYFIKACJI I AUTOMATYZACJI GÓRNICTWA EMAG, INSTYTUT NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, BP POLSKA, CYFRONET AGH, FOODCARE, IBM Polska, JOPEX, LIMATHERM - GRUPA INTROL, MAS, MOSTOSTAL-ENEGROMONTAŻ, OKNO-PLAST, OKNOPLUS, ORZEŁ BIAŁY, UNIWERSYTET TEOLOGICZNY, RAPID, SANWILL, SEGAFREDO, SKARBIEC MENNICY POLSKIEJ, SKOK STEFCZYKA, WALMARK, STALPRODUKT, UNIWERSYTET ROLNICZY, ZAFAMA - GRUPA BUMAR, ZARMEN, ZM SILESIA i BATERPOL - GRUPA IMPEXMETAL, ZNLE, ZGH BOLESŁAW oraz wielu innych podmiotów, z którymi współpraca jest dla nas źródłem równie dużej satysfakcji.

Jeśli życzą sobie Państwo kontaktu z naszej strony - prosimy o wypełnienie formularza. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym czasie i podpowie Państwu, które rozwiązania z naszej oferty byłyby najbardziej przydatne w Państwa podmiocie, a także prześle dalsze materiały informacyjne.

Tagi

firma