Potrzeby Biznesowe

Jeśli jesteś menedżerem znajdziesz a naszej ofercie wiele rozwiązań, które wspierają konkretne potrzeby biznesowe, związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem.


Rozwiązania Branżowe

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie opracowaliśmy 34 profile branżowe naszych rozwiązań. Jeśli jesteś specjalistą zapraszamy Cię do sprawdzenia, jak nasze rozwiązania wspierają firmy w Twojej branży.


Produkty i Usługi

Dzielimy nasze produkty i usługi na cztery kategorie:

  1. Oprogramowanie wspierające zarządzanie wraz z profesjonalnymi usługami wdrożeniowymi;
  2. Profesjonalne usługi integratorskie, doradztwo techniczne i dostawy sprzętu;
  3. Tworzenie dedykowanego oprogramowana;
  4. Szeroko rozumiane doradztwo biznesowe, realizowane w ramach Akademii Profesjonalistów.


Więcej o nas i naszych Klientach

Jesteśmy firmą, która od ponad dwudziestu lat (od maja 1991 roku) projektuje i wdraża specjalistyczne, dedykowane rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie.
W swojej pracy stosujemy najwyższe stanadardy, zgodne z certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000.
Jesteśmy laureatami licznych wyróżnień gospodarczych, między innymi pięciu Gazel Biznesu i Geparda Biznesu.
Współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami technologii informatycznych. Microsoft wyróżnił nas najwyższym tytułem uprzywilejowania w relacjach partnerskich - Microsoft Gold Certified Partner. DELL tytułuje nas uniklanym tytułem Direct Partner.
Dzielimy się swoją wiedzą, powołaliśmy Akademię Profesjonalistów, wspieramy polską naukę, pomagamy naszym klientom w pozyskiwaniu środków na inwestycje w nowoczesne technologie z dotacji unijnych.
Przeprowadziliśmy ponad 250 wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie - prosimy o wypełnienie formularza. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym czasie i podpowie Państwu, które rozwiązania z naszej oferty byłyby najbardziej przydatne w Państwa podmiocie, a także prześle dalsze materiały informacyjne.