Portfolio naszych rozwiązań obejmuje gamę systemów informatycznych kompleksowo wspomagających wszystkie aspekty zarządzania.

Na podstawie ponad 20 letnich doświadczeń i liczbie ponad 6500 użytkowników, z którymi współpraca jest naszą najlepszą referencją, oferujemy Państwu:

XPRIMER.HCM i HRM

Platforma informatyczna, zbiór rozwiązań dedykowanych zarządzaniu kapitałem ludzkim: od oprogramowania kadrowo-płacowego, poprzez oprogramowanie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi, aż po rozwiązania wspierające zarządzanie relacjami z pracownikami.

XPRIMER.APS

Kluczowym elementem oprogramowania APS, decydującym o jego skuteczności, a w rezultacie o uzyskanych korzyściach, są algorytmy optymalizacyjne. Algorytmy te optymalizują harmonogram produkcji z uwzględnieniem kombinacji wielu priorytetów.
Oprogramowanie może współpracować z dowolnym systemem ERP, pod warunkiem, że system ten obejmuje definicję technologii i zlecenia produkcyjnego. XPRIMER.APS może współpracować z oprogramowaniem MES.
Dedykowana użytkownikom SIMPLE.ERP wersja oprogramowania XPRIMER.APS nosi nazwę SIMPLE.APS.

OPERA MES

OPERA to wszechstronny system klasy MES (Manufacturing Execution System), umożliwiający bezpośredni monitoring i zarządzanie produkcją, wręcz z poziomu hali produkcyjnej.
OPERA jest produktem o budowie modułowej, zapewniającym wsparcie we wszystkich kluczowych obszarach obejmowanych przez systemy zgodne ze standardem MES: od kontroli w czasie rzeczywistym postępów zleceń produkcyjnych, poprzez kontrolę jakości, zarządzanie magazynami, utrzymanie ruchu i serwis, na zarządzaniu pracą personelu kończąc.

Rozwiązania SIMPLE

Podczas ponad dwudziestu lat działalności ewoluowaliśmy od pozycji partnera biznesowego firmy SIMPLE S.A.  wdrażającego oprogramowanie produkcji SIMPLE S.A. poprzez Centrum Kompetecyjne, CRM i BPM do producenta autonomicznych rozwiązań współpracujących z systemem SIMPLE.ERP, lecz także działających autonomicznie.

Bezpieczeństwo i Integracja IT

Bogate doświadczenie pracowników firmy umożliwia świadczenie profesjonalnych usług doradztwa, integracji i dostaw sprzętu, oprogramowania IT. Posiadane umowy partnerskie pozwalają nam oferować doskonałe rozwiązania wiodących, światowych producentów po przystępnych cenach.

Oprogramowanie dedykowane

Świadczymy usługi realizacji indywidualnych projektów programistycznych.
Nasze kompetencje obejmują zarówno oprogramowanie dedykowane platformie Microsoft jak i Open Source, zarówno w architekturze klient-serwer jak i trójwarstwowej.

Szkolenia

SIMPLE Sp. z o.o. realizuje szkolenia otwarte, dedykowane Klientom i Partnerom, dotyczące produktów z oferty firmy.

Akademia Profesjonalistów

Zapraszamy do spotkań w ramach Akademii Profesjonalistów, podczas których dzielimy się doświadczeniem i kompetencjami z Klientami, firmami Partnerskimi, Uczelniami i wszystkimi sympatykami naszej firmy.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie - prosimy o wypełnienie formularza.
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym czasie i podpowie Państwu, które rozwiązania z naszej oferty byłyby najbardziej przydatne w Państwa podmiocie, a także prześle dalsze materiały informacyjne.